logo-centrum-tance

Dance Academy Prague by Yemi A.D.

HLEDÁŠ TANEČNÍ ŠKOLU? 5 důvodů, proč tancovat v Dance Academy Prague

  • KOLEKTIV S OTEVŘENOU NÁRUČÍ - my tančíme s filosofií – WE ARE FRIENDLY, WE ARE OPEN MINDED. 
  • POMŮŽEME TI PLNIT SNY - od prvních krůčků ke spolupráci se známými osobnostmi hudební a umělecké sféry v ČR i zahraničí (Kanye West, Monkey Bussines, Ben Christovao, Monika Bagárová, Verona, Moja Reč, Leoš Mareš, Eva Farná, Endru a Nasty, Simona Krainová, Jirka Mádl, Vojta Kotek a mnozí další.)
  • ŠKOLU ZALOŽIL TANEČNÍK - srdcem Dance Academy Prague je známý a uznávaný choreograf, performer, tanečník, vizionář Yemi A. D.
  • PATŘÍME MEZI NEJLEPŠÍ - 3x po sobě elitní taneční formace vyhrála mistrovství ČR (choreografie STRONGER - klikni pro video)
  • ROZVINEME TVOJI INDIVIDUALITU - choreografie, battle, improvizace, kreativita, originalita, perfektní taneční vzory

TEAMY DANCE ACADEMY PRAGUE = srdce DAP

DAP TEAMY

Chci se tanci intenzivně věnovat

V tom případě je pro tebe nejlepší vybrat si jeden z DAP teamů. Jedná se o uzavřenou třídu, kam se tanečník dostane pouze svými výsledky při náboru nových členů, který se pořádá jednou za půl roku, vždy v září a lednu. DAP teamy se zaměřují na společné cíle, je to parta, která se připravuje na soutěže a tanec nebere jen jako zábavu. Pro DAP team je tanec již kulturou a komunitou, ve které chtějí tanečníci růst čím dál výše, poznávat nové tváře a postupně se stávat profesionálním tanečníkem nebo kvalitním freestylerem. V Dance Academy Prague máme různorodé DAP teamy – od nejmenších po nejstarší, od začátečníků po profesionály, soutěžní i nesoutěžní teamy, některé se zabývají spíše foundation, jiné zase LA choreografiemi, freestylem či battly.

Máme celkem 5 soutěžních složek:

Bubblegums, Street Berries soutěží v kategorii do 15 let a Biskidz, Smoothies a Chilies v kategorii nad 15 let. Do těchto soutěžních teamů si vybíráme tanečníky 3x ročně (nábor červen, září + listopad).  Speciální složkou jsou Foundies, což jsou tanečníci, kteří mají v krvi boj a jsou připraveni na battly. Tato složka je bez věkového omezení. Battly lze dělat v různých věkových kategoriích a současně sólo, doubles, skupiny. Foundies jsou otevřenou složkou, lze do ní přistoupit i v průběhu trimestru, pokud schválí vstup vedoucí teamu Don. Tyto DAP teamy mají pravidelné tréninky 2x týdně.

Zcela otevřenou složkou jsou Newbies. Trénují 1x týdně. Jsou nesoutěžní složka. Cílem složky je příprava do soutěžních složek. Tanečníci se seznamují s různými styly, technikami, kulturou, získávají povědomí o street dance a moderním tanci. Vstoupit do této skupiny můžete v průběhu trimestru po odsouhlasení vedoucí Nayi. Jednorázový vstup na trénink činí 200 Kč.

Pro nejmenší děti je určená složka Star kids. Sem může přistoupit dítě od 5 do 9 let. Učí se základům tance, vnímat pohyb a rytmiku.

Pátek 28. 2. 2020

Pondělí 2. 3. 2020

Pátek 28. 2. 2020

Sobota 29. 2. 2020

Čtvrtek 27. 2. 2020

3acsr

OPEN CLASS DANCE ACADEMY PRAGUE

Open class s top lektory Dance Academy Prague si užijete! 

Pondělí 

Úterý 

Středa

Místo konání: Centrum Tance, Václavské nám. 36, Praha 1

Doporučení: Rezervujte si místo předem. Lekce jsou částečně obsazeny členy DAP Teamů, proto volných míst tolik nezbývá.

Kontakt

Manažer Dance Academy Prague

tel.: +420-604-111-661

email: danceacademy@centrumtance.cz

  • Chcete se zeptat na fungování DAP teamů?
  • Chcete vědět, jak probíhá nábor do DAP teamů?
  • Chcete vědět, jak se připravit, abyste v náboru do DAP teamu uspěli?
  • Chcete vědět, jak funguje členství a platby?

Zavolejte nebo napište své dotazy přímo manažerovi Dance Academy Prague.

PUNC KVALITY: Zakladatel Dance Academy Prague je uznávaný choreograf, vizionář a tanečník Yemi A. D. 

MŮŽU TO DOTANCOVAT JEŠTĚ DÁL?

JAD DANCE COMPANY, založená úspěšným českým choreografem a kreativcem Yemim AD, pod sebou má ty nejlepší profesionální tanečníky a choreografy, kteří jsou inspirací pro ostatní, jdou do všeho naplno, jsou zodpovědní, cílevědomí a dokáží posouvat svoje schopnosti daleko za svoje hranice. Je to parta jedinečných umělců různorodých stylů tance, kteří spolu tvoří jeden silný celek, díky němuž vznikají ojedinělé projekty. Performeři JAD DANCE COMPANY fungují na různých platformách – televizní shows, divadla, videoklipy, prestižní eventy (nejen v ČR, ale i v zahraničí), reklamy, fashion shows a mnohé další. Můžete je vidět vystupovat s elitou hudební branže jako je například KANYE WEST nebo tančit pro přední světové brandy jako je ADIDAS, O2, AVON, HILTONMINI COOPER a mnohé, mnohé další.

Facebook JAD DC 

Doporučit přátelům: